duvar kağıt ustası google
0 536 865 36 40

info@duvarkagitustasi.net
 

DUVAR KAĞIDI BAKIMI

Kuralına uygun kaplanmış duvar kağıdı uzun seneler kullanılır. Gelişen teknolojinin ortaya çıkardığı yeni vinyl duvar kağıtları silinebilir vede yıkanabilir özelliktedirler. Bundan dolayı uygun bakım ile uzun seneler yeni gibi bir görünüm sağlayabilirsiniz. 
Vinyl ve Expanded vinyl duvar kağıtlar saç şampuanı yumuşak deterjan veya sabunlu ilik su ile ıslatılmış sünger ile a dairesel hareketlerle ovalayarak silmeniz yeterlidir. Duvar kağıtlarınızın bakim talimatları için ve özelliklerini ruloların etiketlerinin üzerinde bulunan işaretlere bakarak öğrenebilirsiniz. Su ile temizlenmeyen (tekstil, hasır, vs.) duvar kağıtları ise yumuşak toz alma fırçası, kuru bez veya elektrikli süpürge ile temizlenebilir. 

Kağıt esaslı ve mat vinyl duvar kağıtları iyice sıkılmış nemli bezle silinebilir. Vinyl ve Expanded vinylduvar kağıtları köpüklü süngerle silinebilir hatta fırçalanabilir. Bu konuda ruloların üzerindeki sembollere dikkat ediniz.

duvar kağıt ustası. 0536 865 36 40 duvar kağıdı ustası,beylikdüzü duvar kağıdı ustası.ı
 
duvar kağıdı için etiketler :duvar kağıt uygulama yapmak bizim işimiz, beylikdüzü duvar kağıt ustası arıyorum, beylikdüzünde duvar kağıt ustası lazım, duvar kağıtçı beylikdüzü, duvar kağıdı yaptıracağım, duvar kağıtçı beylikdüzü, beylikdüzü duvar kağıt ustaları, uygun duvarcı, beylikdüzünde duvar kağıt kaplamacı,duvar kağıdı,ucuz duvar kağıdı, duvarr, duvar, duvarcı,ithal duvar kağıt uygulama, kaplama, Kaç rulo duvar kağıdına ihtiyacım var?,neden duvar kağıdı,duvar kağıdı, duvar kaat, duvar kaat kaplama, duvar kagıdı kaplama,duvar kagıdı uygulamaları
duvar kağıdı ustası / duvar kağıt ustası/ duvar kağıt/ duvar kağıdı ustaları