duvar kağıt ustası google
0 536 865 36 40

info@duvarkagitustasi.net
Vinil Duvar Kağıdı

İTHAL ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün özellikleri vinil birinci kalitede yoğun silinebilir koku yapmaz silim esnasında ve sonrasında renk değişikliyi yapmaz, tabanını kağıt tabanlı olmasından dolayı nem ve terleme yapmaz hava alma özelliğinde olup hijyeniktir. Yoğun silinebilir temizlenebilir kesinlikle deforma olmaz ve desen yıpranması veya duvardan kabarba yapmaz.

Uygulaması :
Rahar silinebilir, uygulaması kolaydır, duvar kağıdı ustaların rahatlıkla uyguladığı kaplamadır, Uygulaması sonrasında kesinlikle ek birleşim yerleri berli olmamaktadır.
Sökümü kolaylığı :
İlerki yıllarda yıpranan ve eskiyen kağıdın sökümü çok kolaydır, kaplama vinilli olduğun dan söküm esnasında 1 kova sıcak su ile fırça yardımıyla duvara bol şekilde suyla ıslatınız 10 ile 15 dakika sonra yumuşayan kağıdın vinilli üst kısmını sökünüz sonrasında tekrarda altta kalan kağıdın devamını ıslatınız 10 dakika sonra kalan kagıtları sökümünü tamamlayınız. Bu beriltilen teknik bilgiler uygulandığı taktirde söküm kısa sürede tamamlanır.

Silim teknik bilgiler dikkat edilmesi gereken bilgiler :
Silim yapmadan önce kullanılan deterjan ürünlerine dikkat etmeliyiz koçak dizayn tafsiyelerine uyulduğu taktirde kullanım yılını uzata bilirsinz. Firmamızın önerisi LOK amarikan deterjanıyla ve ya Sıvılı arap sabunu kullanılmasını öneriyoruz. Diyer ürünlerde desen ve renk değişikliklerine sebap yaratabilmekte dir. 

Kullanım ömrü :
12 yıl ile 16 yıl kullanılabilmektedir.